Nawigacja
Skład
Ostatnio na forum
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 198
Najnowszy użytkownik: JoachimR7
Ostatnio Widziani
ajas Nick: ajas
Dołączył/a: 30.03.11
4 tygodni
05paw Nick: 05paw
Dołączył/a: 23.08.11
10 tygodni
divano Nick: divano
Dołączył/a: 28.04.11
35 tygodni
MagikGT1980 Nick: MagikGT1980
Dołączył/a: 28.03.11
35 tygodni
Nick: Szymek85
Dołączył/a: 22.03.11
36 tygodni
Reklama
Facebook

Statystyki reklamowe
Countdown
Do premiery BF2042 zostało

Odliczamy 1...2....3... !!!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

[A] MagikGT1980
[off] 21-01-2021 18:58
Dzięki Floyd i wzajemnie

Floyd
[off] 30-12-2020 12:33
Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Oby był dla Was lepszy niż poprzednie. Trzymajcie się tam w zdrowiu i radości.

[A] ajas
[off] 19-05-2020 19:51
101 lat Paweł

Jacek997
[off] 01-01-2020 20:08
wam tez mordki....

Floyd
[off] 31-12-2019 09:07
Ojej kto się tu odezwał. Wszystkiego dobrego =].

Ankieta
w jaką next gen tech idziesz

PS4
PS4
52% [13 głosów]

xBoxONE
xBoxONE
12% [3 głosów]

PS4+xBoxONE
PS4+xBoxONE
8% [2 głosów]

PS4+PC
PS4+PC
20% [5 głosów]

xBoxONE+PC
xBoxONE+PC
0% [0 głosów]

tylko PC
tylko PC
8% [2 głosów]

inne
inne
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 25
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11/10/2013 07:32

Archiwum ankiet
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Powiem Wam jak to jest,by:" Rufus"
StormierRufus01
Powiem wam jak to wygląda z mojego punktu widzenia:
Otórz klan WpB powstał tak naprawdę nie po to by wygrywać sparingi,i nie po to by grać w jakichkolwiek ligach.Miał na celu skupić osoby które są w wieku,w którym nikt nie prosi o dowód w sklepie monopolowymGrin
tzn że ludzi którzy pracują czy mają tam jakieś inne obowiązki,powstał w celu spotykania się grupy przyjaciół,zamiast na piwie w pubie to w domu przy konsoli,oczywiście piwo jest opcjonalne,bo z tym moim piciem to tak naprawdę też nie jest tak jak tym się chwalę,tzn lubię ,ale bardziej się dla jaj lansuje niż wypijam tych hektolitrów.
Ale wróćmy do tematu
Więc jęsli chodzi właśnie o sam klan to miała być czysta definicja "Dla zabawy", po drodze dołączyła do nas masa ludzi którzy mieli/mają jakąś tam ambicję,utworzenia z WpB klanu na wpół profesjonalnego.tzn ,zaczęły się organizoważ klanówki,zbieranie kontaktów,itd,itp,i nie mówię tutaj o momencie wydania BF3,tylko jeszcze w czasach BC2. jako że nigdy nie miałem zawodowego skilla czyt: "nie trafiam w czołg z metra"Grin nie pchałem się do tego typu rozgrywek bo i po co,ale też uważałem/uważam,że skoro są tutaj ludzie na tyle zdolni,by pograć sobie na wyższym poziomie,to powinno być też u nas dla nich miejsce.
Podejmowaliśmy pare prób stworzenia jakiś PRO ,Reprezentacji,i innych tego typu wynalazków,i co?... każdy z nas wie... i gównoGrin
A najbardziej śmieszne jest to że klan to miał być,na zasadzie, parafrazując tytuł pewnego filmu: "To nie jest klan dla młodych ludzi". A okazuje się że dużo młodsi,od co niektórych,wykazują się dużo większą swobodą myślenia,żeby nie powiedzieć inteligencją,od tych starych pryków,(żeby nie było siebie też zaliczam do tych pryków),
Co nie zmienia faktu,że podoba mi się to w jakim miejscu jest teraz WpB,bo wg mnie nowi/już starzy klanowicze tak naprawdę wnieśli do klanu, każdy z osobna,i wszyscy razem naprawde wiele dobrego.
Ale:
To co się teraz dzieje między wami/nami jest normalnie przykre,i dla mnie nie do końca zrozumiałe,tak jak bym się zatrzymał z 15 lat temuGrin
Powiem tak,chcecie odchodzić,odchodzcie,nikogo na siłę nie trzymamy,bo nie mamy takiego ani prawa,ani obowiązku,tylko normalnie,po ludzku jest mi przykro,bo liczyłem na dobra zabawę w kulturalnym gronie,a nie na kolejną "Napierdalane z burakami".
jestem pewien na 100% że WpB będzie istniało długo,a nawet,dzięki ludziom którzy do niego należą,przeżyje wszystkie na tą chwilę "niby profesjonalne klany",bo tak naprawdę to mamy samych zajebistych kolesi,tylko czasami,występuje u niektórych efekt "przerostu formy nad treścią"
To chyba tyle sorry za taki "walltext" wiem że czytać to nie lubicieGrin,Jak się nikt nie kłóciGrin
Liczę że ktoś podejmie wyzwanie i też napisze czego się spodziewał/na co liczył,w momencie wstępowania do WpB,ale jak się będziecie tutaj też przepychać,to z miejsca zamknę temat
Edytowane przez StormierRufus01 dnia 15-04-2012 06:26
thetural.com/360/user_images/18de28e3ccd7b5f732b3d996f48a363e.png
img12.imageshack.us/img12/2545/8533abd5500.jpg

[url]http://thetural.com/360/user_images/63605248da8d8abcd5898bfeab7dc4a4.png[/url]
Jacek997
Ja uważam że WpB będzie choćby nie dało rady do pełna zapełnić jednej strony serwera, a może to i wyjdzie na dobre? Tak bo tamte czasy były prawdziwe... Rufus Twoje słowa jakby moimi były tako je czytam przyjmuje i wypowiadam
g.bf3stats.com/360/Acidmusic15/Jacek997.png

www.abc-kulturystyki.pl
Mafiozo88
Rufus - nasz lider klanu WpB Grin dziękuje Grin

ilość nie ma znaczenia liczy się jakość Pfft dlatego szkoda Zubiego :/

wybaczcie że ostatnio nie dołączam do grupy live ale to wina tego że mam teraz słabszego neta oraz czasami po prostu nie mogę rozmawiać (to głównie do Jacka i Floyda)
g.bf4stats.com/UbNNLzr4/ps4/Mafiozo88PL.png
g.bf3stats.com/360/ieBPolice2/Mafiozo88.png

ajas
ja już się wypowiedziałem dla leniwych :

tak jest wpisywać kto odchodzi komu 4Fun umarł !!!!!!

mi tam nigdy nie umarł nawet jak było 7:3 na kanałach i nas całe WpB jechało ( Hamator samotnie na helce a ja z SoFlAm na okręcie ) , nawet jak była podobna sytuacja na Sekwanie

Ja nigdy się nie poddaje - nigdy nie marudzę i nawet jak zostanę na mapie sam to dalej będę walczył jako WpB !!!! nawet z jedną nogą z jedną ręką i bez oka - a wnioski wyciągnijcie sami - kto tu jest miętkim hujem robiony pod zimnym priśnicem - popierdolić to każdy umie ale już jak trzeba coś zmontować z własnej inicjatywy od 0 to już chętnych nie ma !!!!!

Pozdrawiam wszystkich popaprańców z WpB

a i zapomniałem dodać może jeszcze przejdziecie na NORMALA do jakiś łebów może tam będzie lepsza atmosfera i Fun - jak koleś mówi o czymś o czyn nawet nie ma zielonego pojęcia !!!!!

w tym miejscu :
http://www.wladcy...ad_id=1080
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home

Jasiu
Ja dołączyłem do WpB bo szwagier mi kazał... ;-)

Ale pizda nie jestem i nie odejdę jak zaczyna źle się dziać. Sytuacja już długi czas była napięta. Teraz zaczyna wybuchać i wszystko za chwilę się wyjaśni.

Z mojej strony powiem, że będę zmierzał (jak RADA pozwoli) do tego aby było 12-14 graczy, którzy będą chcieli wygrać chociaż jedną mapę z PVP :-) i zechcą poświęcić troszkę więcej czasu na to aby poustalać jakieś zarysy taktyk na poszczególne mapy...

Zastanawia mnie co to jest pojęcie 4FUN? Wydaje mi się, że 4FUN jest wtedy jak trzymasz pada w rękach i biegasz z karabinem po mapie, jak się mylę to przepraszam.

PS. Hamator mi się pochwalił ostatnio, że złapał na błystkę węgorza Pfft
g.bf3stats.com/360/4vA5vzQa/Jasiu84.png

Miadzi
Hahaha, Ty Pitbull chyba w jakieś zaczarowanej krainie żyjesz.

ZagladyHamator
Nie on mysli ze jest Great bo Great brittan jest Grin
Tak poza tym Mr P jak na stopie kolezenskiej to czemu ludzi od hamow wyzywasz ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

StormierRufus01
Pitbull przegiąłeś teraz,na całej lini. Zostawie twojego posta do wieczora,żeby wszyscy wiedzieli za co,"nie zostanie po tobie tutaj nawet iskierka",myślałem że... ale się pomyliłem,dla mnie jesteś teraz "Osobą którą kiedyś znałem"

[url]http://thetural.com/360/user_images/63605248da8d8abcd5898bfeab7dc4a4.png[/url]
ZagladyHamator
a nie mowilem ......

DynamicKoska Pl
Edytowane przez ZagladyHamator dnia 15-04-2012 16:09

ooooooooooo
bez komentarza .

ajas
no wreszcie ktoś mnie rozszyfrował jaki to ze mnie kawał huja teraz wiem dlaczego mnie nie biorą do reprezentacji czemu do mnie Miadzi strzela, czemu Jasiu kosę sprzedaje a Daro z tanka rozsmarowuje i w ogóle czemu jestem tam mało lubiany i mało popularny !!!

cholera tak to ukrywałem jak tylko mogłem że żona mnie exmitowała do sracza a ty to tak poprostu wyjawiłeś zlituj się nie wyciągaj więcej moich tajemnic bo wreszcie będę musiał się wykąpać bo mi śmierdzi z dupy

PitBull78q a co do ciebie to jak chcesz to pisz co tam chcesz puki możesz bo podobno koreańska rakieta z głowicą termojądrową już leci w kierunku twojego konta i pisz pisz pisz chętnie to czytam lepiej poznam siebie a i może innych zachęcisz wreszcie do komingoutu !!!! co do epitetów to możesz sobie darować starania bo byle kto nie jest w stanie mnie obrazić !!!!

PS . Info do memberów !!! informuje że zakładam tajne drugie konto o nazwie SajA sam się dodam do klanu będę wchodził na kanał i słuchał co tam na mnie gadacie za plecami !!!! i niech który mi czasem nie naprawi czołgu albo nie rzuci Ammo albo zepsuje klejmora to wypierdolę od razu bez ostrzeżenia !!!

ajas
no rozczarowałeś mnie liczyłem na bardziej soczystą poczytankę bo nudno na niecie i nie ma co czytać

a tacy debile jak ja to co mogą w porównaniu z takimi świętościami nad świętymi ja tam się idę gotować w oleju a twoja aura niech poraża twoich nowych kolegów

a i to że deszcz dziś pada w Polszy to też moja wina !!!

Jasiu
I tak to właśnie jest Rufusku ;-)

Założyłeś temat do opierdalania Wodza Pfft
AjaS (SajA) teraz już wiesz, że wszyscy mają Cie w głębokim poważaniu i Twój tyłek został tak obrobiony, że przy siadaniu musisz używać mięciutkiej poduszeczki...

Odpalmy nowy temat z ankietą czy chcemy aby Pan P. został naszym nowym liderem. Co ja gadam. Po co nowy temat. Zorganizujmy obalenie AjaSa i wynieśmy Pana P. na tron z fanfarami...

Pitbul ogarnij się, bo nie zachowałeś się jak facet w tym momencie tylko jak rozwydrzona p***a.

darkdvrpl
to był zamach!!
to był zamach !!
to Ajas z Igły zestrzelił naszego tupolewa !!

Jasiu
I sam się przyznał do zatopienia Titanica.

TERRORYSTA !!!!

darkdvrpl
zgodnie z ideologią martwego konia w biznesie http://nimzok.blo...nesie.html Pitbull powinien zostać liderem klanu !!

oddajcie wrak!!

shadok
Nie no kurwa ja pierdole........ nie mam słow do i odebralo mi mowe..

ale jedno przychodzi mi do glowy ze chyba Pitbull Ci sie cos z glowa stalo, bo czytam Twoje posty i az mi dech kurwa zapiera....

Kazdy jeden to atak na czyjas osobe, KAZDY....

Szczerze to chyba sie juz nie dziwie Dynamikowi bo ty sam stwarzasz hujowa atmosfere wokol swojej osoby a potem jeszcze jak dziecko placzesz jak to Ci kazdy jedzie po majtach....

Zrownowarzony czy nie nikt nie bedzie mi obrazal wodza Pfft

Przegioles stary na calej lini GF i HF ale juz bezemnie...
www.tytusdezoo.republika.pl/pictandsound/shadok/sha-gif2.gif

ajas
to dobre : Zmiana norm, dzięki której koń nie zostanie uznany za martwego. he he he

no i jak byście posadzili tego po kim za jakiś czas nie będzie śladu to byście mieli luzik cud miód i paluszki i na dodatek by wam wrak Tupolewa oddali ruskie !!!!

Floyd
StormierRufus01 napisał(a):
...Miał na celu skupić osoby które są w wieku,w którym nikt nie prosi o dowód w sklepie monopolowymGrin

Kurwunia mnie się ciąglę pytają o dowód dlatgo -1 do haryzmy +1 do tego jak wyglądam młodo i jak uroczy ze mnie facet. Chociaż po dłuższym zastanowieniu myślę że jednak tylko młodo wyglądam.

oczywiście piwo jest opcjonalne,bo z tym moim piciem to tak naprawdę też nie jest tak jak tym się chwalę,tzn lubię ,ale bardziej się dla jaj lansuje niż wypijam tych hektolitrów.

Stwierdzam z Twych słów czystą nie prawdę. Ale rozumiem że żona jeszcze gdzieś tam jest, gdzieś tam u jo i kazała Ci poprawić image =P.

Więc jęsli chodzi właśnie o sam klan to miała być czysta definicja "Dla zabawy", po drodze dołączyła do nas masa ludzi którzy mieli/mają jakąś tam ambicję,utworzenia z WpB klanu na wpół profesjonalnego.tzn ,zaczęły się organizoważ klanówki,zbieranie kontaktów,itd,itp,i nie mówię tutaj o momencie wydania BF3,tylko jeszcze w czasach BC2. jako że nigdy nie miałem zawodowego skilla czyt: "nie trafiam w czołg z metra"Grin nie pchałem się do tego typu rozgrywek bo i po co,ale też uważałem/uważam,że skoro są tutaj ludzie na tyle zdolni,by pograć sobie na wyższym poziomie,to powinno być też u nas dla nich miejsce.
Podejmowaliśmy pare prób stworzenia jakiś PRO ,Reprezentacji,i innych tego typu wynalazków,i co?... każdy z nas wie... i gównoGrin

Nie przesadzał bym z tym "gównem". Swoją drogą chyba będę musiał przemyśleć tą sprawę na posiedzeniu.

Liczę że ktoś podejmie wyzwanie i też napisze czego się spodziewał/na co liczył,w momencie wstępowania do WpB,ale jak się będziecie tutaj też przepychać,to z miejsca zamknę temat

Mówisz i masz, spodziewałem się czegoś magicznego. Że dzięki grze z Wami kobieta którą kocham zostanie moją żoną. Niestety tak się nie stało, do tej pory się zastanawiam dlaczego Hm...
Wstępując do WpB, chciałem zostać najlepszym żołnierzem zabujcą, bym wiedział jak się odnaleźć w tym jak to zwykli śmiertelnicy mają czelność nazywać "normalnym światem". Bym się przestał obawiać wyjścia z po za mieszkania (swoją drogą ciekawe jest to że przecież z niego nie wychodzę skoro gram O.o). Chciałem się nauczyć strzelać bym mógł kiedyś w imię Boga powybijać tych nie dobrych ludzi mającego swojego Boga który nakazuje im niszczyć świat bo tak nakazał im Pan (czemu wojny należy likwidować inną woją?!). Przestać być rasistą, co się zresztą udało bo czy razista to osoba nie nawidzący wszystkich?!

Liczyłem również na jakiś tam fan, w sumie tylko troszeczkę, ale nie wiedzieć czemu ludzie zaczęli mnie uciszać. Co swoją drogą rozumiem =].

Mam jeszcze wiele w głowie, ale aktualny stan nie pozwala mi tego wyrazić, albo po prostu mi się nie chce...

Mafiozo88 napisał(a):
Rufus - nasz lider klanu WpB Grin dziękuje Grin

Rufus nie może otrzymać tego stanowiska z powodu dopuszczenia się oszustwa. Wyjaśnienei wyżej zaznaczone *** gwiazdkami =].

Mafiozo88 napisał(a):
ilość nie ma znaczenia liczy się jakość Pfft dlatego szkoda Zubiego :/

wybaczcie że ostatnio nie dołączam do grupy live ale to wina tego że mam teraz słabszego neta oraz czasami po prostu nie mogę rozmawiać (to głównie do Jacka i Floyda)

Szkoda to fakt, hmm... Aż mam Cię ochotę przytulić, na ten czas obiecuję schować swój nóż.

Jasiu napisał(a):
Ja dołączyłem do WpB bo szwagier mi kazał... ;-)

Znajomości =P.

Jasiu napisał(a):
Zastanawia mnie co to jest pojęcie 4FUN? Wydaje mi się, że 4FUN jest wtedy jak trzymasz pada w rękach i biegasz z karabinem po mapie, jak się mylę to przepraszam.

Nie mylisz się. Popatrz na moją grę =].

PitBull78q napisał(a):
...Kiedys sadzilem, ze tylko arogant i ignorant jestes,
A teraz dopiero widze, ze ty po prostu jestes debil i cham, ktoremi wladza do glowy uderzyla.
Ty po prostu jestes typ lubiacej znecac sie nad innymy, a szczegolnie podwladnymi kur...i tak dalej

Nie myliłeś się, Ajas to faktycznie arogant i ignorant (choć nie znam tak naprawdę znaczenia słowa ignorant, mam ostatnio ograniczoną ilość słów).

PitBull78q napisał(a):
Jestes, slepy i gluchy, nawet nie wiesz jak twoi podwladni z ciebie leja i pizgaja na livie, Wielki Nieznany Lider, bez osiagniec, ktorego nikt nie kojarzy,
Czy jak gadasz, to jakbys leb w kiblu trzymal i kijem napierdalal, ot co
Czy jako lider prosisz, zebu ci czolg pospawali, a wszyscy maja cie w dupie...

Hm... Mógłbyś mi proszę wskazać te osoby, nie żebym miał coś do nich. Wręcz przeciwnie, no może jedno mam ale gdyż te stanowisko jest zarezerwowane dla mnie i jeśli dochodzi do takowych sutacji to świetnie się składa bo chętnie bym z tą osobą wymyślił jakiś żarcik na Ajasa "Naszego Pana i Władcy któremu się nisko kłaniam jak tylko wypadnie mu z kieszeni banknot 100zł by go zawinąć do kiermany" =]. Swoją drogą jak się Ajas dorobiłeś stu złotówki to chyba też dobrze. Nie?

Co do tej dupy, wybaczcie ale w życiu nie chciał bym mieć zapchanego tyłka takim misiakiem jak Ajas.

PitBull78q napisał(a):
Widzisz, ja jestem lama i moze maruda, ale szeregowy, a ty lider i nic sova nie repezentujesz, moze jedynie styl wypowiedzi oficera NKWD.

Jestem za młody by pamiętać czasy NKWD.

PitBull78q napisał(a):
Zyczr wspolpracy z judaszem dynamikiem, ktory non stop na ciebie napierdalal, a teraz najlepszy kumpel.

Dynamik właśnie, co sie z Tobą dzieje kiedy zagramy? Jeszcze Hamator mi potrzebny i polecą kurwy na świat =].

ajas napisał(a):
no wreszcie ktoś mnie rozszyfrował jaki to ze mnie kawał huja teraz wiem dlaczego mnie nie biorą do reprezentacji czemu do mnie Miadzi strzela, czemu Jasiu kosę sprzedaje a Daro z tanka rozsmarowuje i w ogóle czemu jestem tam mało lubiany i mało popularny !!!

Potwierdzam.

ajas napisał(a):
cholera tak to ukrywałem jak tylko mogłem że żona mnie exmitowała do sracza a ty to tak poprostu wyjawiłeś zlituj się nie wyciągaj więcej moich tajemnic bo wreszcie będę musiał się wykąpać bo mi śmierdzi z dupy

Kurcze najpierw Rufus zmienia image a teraz Ty?

ajas napisał(a):
PS . Info do memberów !!! informuje że zakładam tajne drugie konto o nazwie SajA sam się dodam do klanu będę wchodził na kanał i słuchał co tam na mnie gadacie za plecami !!!! i niech który mi czasem nie naprawi czołgu albo nie rzuci Ammo albo zepsuje klejmora to wypierdolę od razu bez ostrzeżenia !!!

Gupi jesteś. Nie wiesz że tylko ludzie GG dają 4 wykrzykniki?

PitBull78q napisał(a):
W ostatnicj tygodniach bylo duzo cisnienia w moim kierunku, dzialo sie co dzialo, ja tez nie jestem bez winny, postawcie sie moze w mojej sytuacji i pomyslcie jakbyscie ci co mnie krytykuja zachowali sie i czy czasami was tez by szlag nie trafil..

Ajas tak obrazilem cie, bo sam pierwszy w moim kierunku texty pusciles.

To naprawde nie musi sie tak konczyc.

Czemu ja kurwunia znowu nic nie wiem? Pytam się czemu?

Jasiu napisał(a):
Założyłeś temat do opierdalania Wodza Pfft
AjaS (SajA) teraz już wiesz, że wszyscy mają Cie w głębokim poważaniu i Twój tyłek został tak obrobiony, że przy siadaniu musisz używać mięciutkiej poduszeczki...

Prawda.

Co do Ajasa to ja się jeszcze wypowiem, ale to nie teraz bo muszę zapalić i na posiedzenie iść rozwiązać pewne sprawy.

www.floyd.boo.pl
StormierRufus01
Floyd sio trolluGrinGrin

Przejdź do forum: