Nawigacja
Skład
Ostatnio na forum
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 198
Najnowszy użytkownik: JoachimR7
Ostatnio Widziani
Nick: Szymek85
Dołączył/a: 22.03.11
13 tygodni
darkdvrpl Nick: darkdvrpl
Dołączył/a: 24.08.11
18 tygodni
Markorek1982 Nick: Markorek1982
Dołączył/a: 09.06.11
28 tygodni
05paw Nick: 05paw
Dołączył/a: 23.08.11
30 tygodni
Nick: test
Dołączył/a: 10.08.11
35 tygodni
Reklama
Facebook

Statystyki reklamowe
Countdown
Do premiery BF2042 zostało

Odliczamy 1...2....3... !!!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Markorek1982
[off] 29-08-2023 20:56
Na wspominki się człowiekowi zebrało. Pozdro wariaty. Ktoś tu jeszcze prócz szefostwa zagląda?

[A] ajas
[off] 19-04-2023 10:06
strona opłacona na kolejny rok

[A] MagikGT1980
[off] 21-01-2021 18:58
Dzięki Floyd i wzajemnie

Floyd
[off] 30-12-2020 12:33
Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Oby był dla Was lepszy niż poprzednie. Trzymajcie się tam w zdrowiu i radości.

[A] ajas
[off] 19-05-2020 19:51
101 lat Paweł

Ankieta
w jaką next gen tech idziesz

PS4
PS4
52% [13 głosów]

xBoxONE
xBoxONE
12% [3 głosów]

PS4+xBoxONE
PS4+xBoxONE
8% [2 głosów]

PS4+PC
PS4+PC
20% [5 głosów]

xBoxONE+PC
xBoxONE+PC
0% [0 głosów]

tylko PC
tylko PC
8% [2 głosów]

inne
inne
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 25
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11/10/2013 07:32

Archiwum ankiet
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
"Madzia" czar prysł.
Markorek1982
Witajcie,
Jako że nie zdążyłem wrzucić fotki wcześniej, za co przepraszam, i w związku z tym że Madzia miała bliskie spotkanie łosiego stopnia, musiałem się z Nią pożegnać, co bardzo mnie boli. Wrzucam więc zdjęcie z czasów jej świetności, co bym ją dobrze zapamiętał.
Dla tych nie wiedzących:
Mazda 3 MPS 2004r.
Silnik 2,3 T, delikatnie podkręcony przez poprzedniego właściciela do 280 KM.
Było, minęło...
http://www.fotosi...f04b6.html
"Od chwili tej aż do końca świata, w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem."

g.bf3stats.com/360/TxO-WK/Markorek1982.png
g.bf4stats.com/kpyZI4Gp/ps4/Marko82PL.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/Marko82PL.png
 
05paw
Ładna dziunia, szkoda autka ale teraz jak pisałem czas na Lambo Wink
g.bf4stats.com/mojanowa/ps4/Paw05_WpB.png
 
Olisokomat
szkoda Madzi ale czekamy na fotki nowej dziuni PfftPfft
www.gifor.pl/files/345_super_usmiech.gif
 
ajas
jakieś takie bele co z budy wygląda/ło Tiko PAnda hgw Wink czekamy na coś okazalszego z wyglądu przynajmniej
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home
 
MagikGT1980
tia bele co...wąchałbyś smród z rury w większości wozideł dostępnych na rynku Smile jednym słowem "zapierdala" aż miło Smile
Madzia w najlepszym kolorze.Bierz teraz nowszy model i ogień na każdym biegu bo inaczej będziesz jezdził dieslem Wink
Taka jest rola Magika,że się pojawia i znika

g.bf4stats.com/Signature/ps4/magikgt1980.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/magikgt1980.png

card.psnprofiles.com/1/magikgt1980.png
 
Mafiozo88
http://ww3.autosc.../280275047

Marko co powiesz o tym? Bo nie wiem czy zbierać hajs hahaha

Magik? Paweł?

Sprzedam super szybką Mazdę 3 MPS.
315KM, 435 Nm. SZPERA
Wymieniony cały wydech od turbo, dolot i pompa paliwa, wszystko CorkSport-koszt z montażem około 2000euro
http://corksport....amp;#8230;
http://corksport....amp;#8230;
http://corksport....amp;#8230;
http://corksport....amp;#8230;
Chiptuning-650 euro
Ostatni duży przegląd i APK robione we wrześniu. Super stan.
Samochód w tej wersji jest w pełni wyposażony tzn. klima, xenony, podgrzewane siedzenia, nagłośnienie BOSE itp.
Zestaw głośnomówiący Parrot mki 9200 z możliwością podłączenia USB i mp3 i iPod i muzyka przez bluetooth-190euro
Dwa zestawy felg 18", zimowe oryginalne i letnie na Enkei Racing RP03-1500euro
Max prędkość 270km/h
https://youtu.be/...
http://www.autosc...=280275047
Więcej info na priv
g.bf4stats.com/UbNNLzr4/ps4/Mafiozo88PL.png
g.bf3stats.com/360/ieBPolice2/Mafiozo88.png
 
MagikGT1980
No niezły diabeł Smile 315 koni,ciężko będzie utrzymać w ryzach na ośce bo będzie miało taki moment skręcajacy że kiere będzie wyrywało ,ale dla wprawnego drivera nie ma problema Wink Cena dobra
Edytowane przez MagikGT1980 dnia 26-11-2015 13:38
Taka jest rola Magika,że się pojawia i znika

g.bf4stats.com/Signature/ps4/magikgt1980.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/magikgt1980.png

card.psnprofiles.com/1/magikgt1980.png
 
Floyd
Kupił bym.
 
www.floyd.boo.pl
Markorek1982
No powiem że ładnie podciągnięta. Wycisnąć ponad 300 kuniuf, mam nadzieję że nie sugerujesz się spalaniem podanym przez sprzedającego, gówno prawda! Smok z niej zajebisty, zwłaszcza po wkręceniu pow.3,5 tyś obrotów, wtedy elektroniczny regulator podwaja pobór powietrza, a co za tym idzie i paliwa. Uwierz mi Mafio, moja nie była tak mocna, a apetyt miała. Po mieście nie schodziłem nigdy ponizej 10 litrów, a przy jeździe ekstremalnej potrafiła połknąć 22 litry na setkę!!! No chyba że kupujesz auto na dojazdy do kościoła.Wink
Kolejna rzecz to serwisowanie. W fabrycznych MPS-ach częsci są jebutnie drogie, a przy takich zabawach jakie miały miejsce w tej "Czerwonej Landrynce", w razie awarii jakiegokolwiek podzespołu licz sie z dużymi kosztami części i serwisu. Ale pewnie to wiesz. Cóż mogę jescze napisać, dnia by mi nie starczyło do opisania wrażeń z jazdy tym autem. Swoją Madzią jeździłem prawie 4 lata. Spokojnie mogę polecić to auto każdemu. Zalety mnóstwo, wady też sie znajdą ale po co się przypieprzać o nieistotne pierdoły. Masz zamiar kupić, to przed tym solidnie sprawdź ją na hamowni itd, bo wpierdzielić się w koszty można łatwo. Zwróc uwage na sprzęgło, skrzynię i rozrząd(łańcuch), sprawdź też turbinę czy nie jest przegżana i czy nie jest zarzygana olejem, jeśli będzie mokra trzymaj się z dala od tego auta, silnik czeka remoncik i to nie mały. Nie będę sie rozpisywał, znajdx na miejscu solidny serwis niech Ci ją przejża solidnie i tyle. Ale pierdnięcie ma solidne! Gwarantuję! Powodzenia!Smile
"Od chwili tej aż do końca świata, w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem."

g.bf3stats.com/360/TxO-WK/Markorek1982.png
g.bf4stats.com/kpyZI4Gp/ps4/Marko82PL.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/Marko82PL.png
 
Mafiozo88
Po prostu jak pierwszy raz usłyszałem, że miałeś taką Mazde to chciałem być Tobą :-D Ja zawsze chciałem mieć Mazde. Narzekasz, że duże koszty itd itd ale jakoś dawałeś radę!? Czy musiałeś się zajeżdzać żeby utrzymać to auto? Bo powiedzmy sobie szczerze to już jest wysoka półka i to bardzo! Ja narazie nie mam takich funduszy i długo nie będę miał ale ciekawy samochód i koleś sprzedaje niedaleko mnie :-) Chciałem poznać Twoją opinie i przywrócić wspomnienia bo nawet nie pamiętam co teraz masz może coś mocniejszego hehe
g.bf4stats.com/UbNNLzr4/ps4/Mafiozo88PL.png
g.bf3stats.com/360/ieBPolice2/Mafiozo88.png
 
Markorek1982
Mafio. Zasuwalem dwa lata żeby odłożyć na Madzie. Później Zasuwalem żeby je utrzymać. Nie chciałem Madzi dla "prestiżu " dla szpanu itp. Też jestem fanem aut japońskich. To było spełnienie moich marzeń. Ale niestety hossa finansowa się skończyła. Miałem wypadek i musiałem Madzie sprzedać. A na pocieszenie kupiłem w tym samym kolorze, tylko że ta ma 105 koni a nie 280. Teraz marzenia motoryzacyjne odlozylem na bok. A moim następnym autem będzie MPS II. Jeśli oczywiście wyjdę na prostą.
"Od chwili tej aż do końca świata, w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem."

g.bf3stats.com/360/TxO-WK/Markorek1982.png
g.bf4stats.com/kpyZI4Gp/ps4/Marko82PL.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/Marko82PL.png
 
Przejdź do forum:
Podobne wątki
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Nasze "Lalunie" Motoryzacja 18 22-05-2014 22:04
"fenomen" CoD Luźne gacie 18 28-08-2013 22:55
Powiem Wam jak to jest,by:" Rufus" Luźne gacie 22 16-04-2012 11:02
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright © 2011
Template Created by 2Bad www.evil-server.nl
Wygenerowano w sekund: 0.07
3,870,732 unikalne wizyty