Nawigacja
Skład
Ostatnio na forum
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 198
Najnowszy użytkownik: JoachimR7
Ostatnio Widziani
Nick: Szymek85
Dołączył/a: 22.03.11
13 tygodni
darkdvrpl Nick: darkdvrpl
Dołączył/a: 24.08.11
18 tygodni
Markorek1982 Nick: Markorek1982
Dołączył/a: 09.06.11
28 tygodni
05paw Nick: 05paw
Dołączył/a: 23.08.11
30 tygodni
Nick: test
Dołączył/a: 10.08.11
35 tygodni
Reklama
Facebook

Statystyki reklamowe
Countdown
Do premiery BF2042 zostało

Odliczamy 1...2....3... !!!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Markorek1982
[off] 29-08-2023 20:56
Na wspominki się człowiekowi zebrało. Pozdro wariaty. Ktoś tu jeszcze prócz szefostwa zagląda?

[A] ajas
[off] 19-04-2023 10:06
strona opłacona na kolejny rok

[A] MagikGT1980
[off] 21-01-2021 18:58
Dzięki Floyd i wzajemnie

Floyd
[off] 30-12-2020 12:33
Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Oby był dla Was lepszy niż poprzednie. Trzymajcie się tam w zdrowiu i radości.

[A] ajas
[off] 19-05-2020 19:51
101 lat Paweł

Ankieta
w jaką next gen tech idziesz

PS4
PS4
52% [13 głosów]

xBoxONE
xBoxONE
12% [3 głosów]

PS4+xBoxONE
PS4+xBoxONE
8% [2 głosów]

PS4+PC
PS4+PC
20% [5 głosów]

xBoxONE+PC
xBoxONE+PC
0% [0 głosów]

tylko PC
tylko PC
8% [2 głosów]

inne
inne
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 25
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11/10/2013 07:32

Archiwum ankiet
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
PSy4Pro huj wie co
ajas
No i końferencji Sony jakie to rewolucje wprowadziło jaką to laskę robią nam userom wprowadzając ten nowy rewelacyjny sprzęt !!!!! ha ha ha no lepszego wałku to dawno nie widziałem bo przypominam wam jak to się stało że takie coś wyjebali odjebali a wcześniej nie !!!!

- Sony do PS4 bierze procki od AMD więc te lata temu jak wychodziło PS4 AMD produkowało procki w technologi "spoko" i taki konsole mamy po latach AMD usprawniło technologię i powiedziało Sony że wała tych starych procków " spoko" już nie będzie produkować więc co Sony wjebało do PS4 ten nowy procek zmieniło obudowę i dawaj walić ściemę że to dla dobra graczy że to dla jakiegoś 4k i same ochy i achy że gry będą wyglądać prozajebiście ( jak by na PS4 miały wyglądać hujowo ) i cisną kita

oficjalnie poza rozdzielczością nic to nie zmienia ramu jest tyle samo to i detali i rozdzielczość textur tyle samo ale kita trzeba wcisnąć aby przerzucić koszty na potencjalnych kupujących bo i cena wyższa lekko

tyle

PS. a lepszą kartę WIFI ma mieć Wink

Połączony z wrzesień 08 2016 14:02:26:
a i jeśli liczycie że nagle w Waczdogu pojawi się to wszystko co na targowych prezentacjach to no way he he he
Edytowane przez ajas dnia 08-09-2016 14:02
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home
 
MagikGT1980
Render od Ubi był spoko Pfft Jak zwykle hahaha,a potem się okaże że jedna downgrade bo nie chcą robić różnic pomiędzy platformami. Wał tego roku. Sony pozdrawiam
Taka jest rola Magika,że się pojawia i znika

g.bf4stats.com/Signature/ps4/magikgt1980.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/magikgt1980.png

card.psnprofiles.com/1/magikgt1980.png
 
Floyd
Ale co Ci to przeszkadza. Nowi użytkownicy nie zobaczą różnicy, cena jest dość podobna. Za to niektórzy zyskają bo będą mogli kupić staruszkę za bardzo przystępne pieniądze. Gry powinny działać płynniej i lepiej. Różnic co prawda na początku wielkich nie będzie ale widząc po TompRaider będzie jak na PC. Wybierasz sobie jakość i rozdzielczość ekranu.

Gry będą lepiej chodziły ale zapewne na dzień dzisiejszy nie będzie wodotrysków, a co najwyżej więcej detali. Gdybym nie miał już PS4 to kupił bym PS4Pro.

Na dzień dzisiejszy jak tak sprawy stoją to wolał bym mieć X-boxa. Bo ma wiele rzeczy lepszych w nowej S.
 
www.floyd.boo.pl
Mafiozo88
Ja chcę PRO ale potrzebuje TV 4K HDR a taki kosztuje tyle co 4xPS4 Pro....
g.bf4stats.com/UbNNLzr4/ps4/Mafiozo88PL.png
g.bf3stats.com/360/ieBPolice2/Mafiozo88.png
 
ajas
Floyd wszystko się zgadza tylko ja nie lubię jak plują a mówią że deszcz pada !!!

Połączony z wrzesień 10 2016 13:16:14:
pytanie brzmi inaczej czy kupiliście by konsolę za 3k gdzie była by gwarancja że na nią będą wychodzić świetne gry przez 5 lat min ???!!!

z innej beczki
problem polega na tym że na obecnym sprzęcie jak i wcześniejszym można było zrobić zajebiste gry z zaialementowaną fizyką i innymi cudami tylko co po tym jak te hujki developery tego nie chcą robić bo się trzeba narobić a poco jak można zrobić kiszkę ściemniać że sprzęt nie daje rady a skasować 100% ceny
Edytowane przez ajas dnia 10-09-2016 13:16
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home
 
Mafiozo88
Ja się zastanawiam nad zakupem...
g.bf4stats.com/UbNNLzr4/ps4/Mafiozo88PL.png
g.bf3stats.com/360/ieBPolice2/Mafiozo88.png
 
Floyd
Tak kupił bym sprzęt za 3k jeśli miałbym gwarancję ze będę miał Wiedzmina na najwyższych detalach jak w najlepszych komputerach PC. Jeśli by generacja trwała 5 lat to tym bardziej.
 
www.floyd.boo.pl
ajas
Floys problem w tym że nikt takiej gwarancji nie da gorzej pokażą że niby tak to będzie wyglądało a ostatecznie powiedzą że dla dobra graczy zjechali z detalami ale jak by mieli PRO to by nie zjechali Wink
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home
 
Floyd
Nie szkodzi jeśli kupujesz sprzęt za 3k. To sam w sobie powinien dłużej wytrzymać niż to co kupiliśmy teraz. Możliwe że nie potrzebny byłby skok na kasę. Tak jak mowie jeśli Scorpio będzie na tyle dobry to rozważam ten zakup i przeniesienie się z Sony które lubię chociaż nie akceptuje =].

Wszystko zweryfikują gry. Jeśli sprawdzi się to że to bedzie warte to ok. jeśli recenzenci zjadą po całości to nei biorę.
 
www.floyd.boo.pl
ajas
dla mnie musiał by być efekt łałłłłłłł a takiego efektu nie będzie już to wiem niewiele rzeczy jest w stanie mnie zaskoczyć tym bardziej jak za to każą mi płacić
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home
 
MagikGT1980
Problem w tym że już nic nas nie zaskoczy...
Taka jest rola Magika,że się pojawia i znika

g.bf4stats.com/Signature/ps4/magikgt1980.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/magikgt1980.png

card.psnprofiles.com/1/magikgt1980.png
 
ajas
może to źle ująłem że zaskoczy ale może dobrze by było abyś nie miał przeczucia że kupiłeś coś za kupę kasy i faktycznie jest to to co reklamowali i że jest to warte tej ceny
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home
 
MagikGT1980
No i wyszło hahah że nie wszystkie gry będą chodzić w natywnym 4K a później to sie zobaczy Grin Całe Sony hahaha
A i o.Wielkie oburzenie że nie bedzie patcha do Wieśka na PSpro,i chuj i dobrze Smile Gra wyszła i jej czas minął,teraz znowu nie będą robić nowych gier tylko patche pod 4k,tak jak było z PS4,same remastery a nowego nic.Kolejny wałek
Taka jest rola Magika,że się pojawia i znika

g.bf4stats.com/Signature/ps4/magikgt1980.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/magikgt1980.png

card.psnprofiles.com/1/magikgt1980.png
 
Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright © 2011
Template Created by 2Bad www.evil-server.nl
Wygenerowano w sekund: 0.08
3,870,796 unikalne wizyty