Nawigacja
Skład
Ostatnio na forum
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 198
Najnowszy użytkownik: JoachimR7
Ostatnio Widziani
Floyd Nick: Floyd
Dołączył/a: 28.03.11
00:58:23
Jacek997 Nick: Jacek997
Dołączył/a: 04.04.11
13:31:35
05paw Nick: 05paw
Dołączył/a: 23.08.11
1 dzień
MagikGT1980 Nick: MagikGT1980
Dołączył/a: 28.03.11
1 dzień
ajas Nick: ajas
Dołączył/a: 30.03.11
1 dzień
Reklama
Facebook

Statystyki reklamowe
Countdown
Do premiery BF5 pozostało:

Czekamy !!!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Jacek997
[off] 21-10-2018 19:26
Aa jak Floyd ta część wydaje się mi pasować nie to co poprzedni crap

[A] MagikGT1980
[off] 20-10-2018 19:04
Czyli 50/50 Wink Nie No postaram się coś ogaranac na premierę

Floyd
[off] 19-10-2018 19:20
Tzn. że Jacek wracasz do gry?

Jacek997
[off] 19-10-2018 18:44
Ja będę, Devirk będzie RysioS z Łodzi też...

Floyd
[off] 18-10-2018 16:25
Z 4 osób to i tak nieźle.

Ankieta
w jaką next gen tech idziesz

PS4
PS4
52% [13 głosów]

xBoxONE
xBoxONE
12% [3 głosów]

PS4+xBoxONE
PS4+xBoxONE
8% [2 głosów]

PS4+PC
PS4+PC
20% [5 głosów]

xBoxONE+PC
xBoxONE+PC
0% [0 głosów]

tylko PC
tylko PC
8% [2 głosów]

inne
inne
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 25
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11/10/2013 07:32

Archiwum ankiet
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Battlefield 3 Beta
Lord
Po licznych perturbacjach i wysłaniu numeru seryjnego MOHa do EA doczekałem sie swojego kodu (kupa gówna)
No i czas na pierwsze wrazenia
Ja perd... co za gówno, rozgrywka to call off duty (biegamy i strzelamy) chociaz to chyba wina euforii panujacej z radosci ze w koncu jest beta.
Gra na tym etapie jest tak nie dorobiona ze rece opadaja.
Raz rozkładasz dwójnóg a raz nie(zolnierz rozkłada go automatycznie) jak padniesz na glebe to mozesz sie znalesc pod nią w "nicosci" rzucanie paczki trwa wiecznosc i jak juz rzucisz to w reku pojawia sie druga zeby za chwile zniknąć.
Zmiana broni z karabinu na pistolet to animacja chyba trzy klatki.
Przeładowanie broni to loteria niby jest animacja w połowie sie urywa i nie przeładowałeś. Grałem moze z 20 minut i sie załamałem.
Plusy to odgłosy i dzwieki poezja.
No i z tego co zauwazyłem jest 80 ticketów zamiast 75
I celowanie mozesz trzymac lub ustawic ze naciskasz trzyma naciskasz puszcza
img534.imageshack.us/img534/3664/avatar41261.jpg

Szymek85
Witam, tutaj proszę pisać wszystko o testach i waszych wrażeniach nowej odsłony naszej ulubionej gry.

Moja historia:
Po całym dniu w pracy przyszedłem do domu zawiedziony, że do 15 nie dostałem kodu. Około godziny 15:30 dostałem kod i od razu zacząłem ściągać grę. Zaskoczyło mnie, że nie było żadnych problemów ze ściąganiem (gratulacje dla Microsoftu). Kiedy już miałem grę na dysku po odpaleniu wielki zawód. Wszyscy wiedzą o co chodzi to nie będę się rozpisywał.... EA suck. Później przyszedł znajomy to nie próbowałem.
Kiedy poszedł około godziny 21 już działało. Połączyłem się na serwer za 1 razem.

Następne minuty - mieszane uczucia.
Grafika - rewelacji nie ma. Na początku gry obraz zawsze mi dziwnie się zachowuje. Tak jakby kod kompresował tekstury i miga coś dziwnie. Jak dla mnie grafika nie wiele lepsza od BBC2. ?miem twierdzić, że nawet taka sama (Chyba, że to beta i powyłączali różne rzeczy ale wątpię). Mam wrażenie, że jest mniej FPS niż w BBC2!!!. Efekty takie sobie :/. Nie wiem ale nie bardzo mi się to podoba. Jak się kładę to czasami widzę mapę od spodu!

Fizyka - W MoH nie wiele grałem (ale grałem single i multi). Fizyki tych dwóch gier są bardzo podobna wg mnie! Jak dla mnie to minus. Jakoś tak jestem już przyzwyczajony do fizyki BBC2, że ta nowa fizyka dla mnie jest średnia Sad. Żeby tylko nie było jak z Quake 4. W Quake 4 była mowa fizyka i nikomu nie przypadła do gustu. Wszyscy wrócili do Quake 3 a Quake 4 odszedł w zapomnienie. Zablokować się można tak samo jak w BBC2. A mówili, że będzie lepiej. Naprawdę podczas gry miałem dziwne różne sytuacje. Blokowałem się na torach itp. Destrukcja bardzo ograniczona. Wg mnie albo to na potrzeby bety albo tak już jest. Wg mnie pod tym względem BBC2 był bardziej realistyczny!!!.

Rozgrywka-Dużo kampienia w krzakach, tunelach itp. Najlepsi na serwerze? Zazwyczaj spotykałem ich w tych samych miejscach. Siedzieli w jakimś przejściu etc. i robili statystyki 50/10.

Menu wyboru broni i dodatków jest wkurzające i beznadziejne. Dla mnie w BBC2 było bardziej intuicyjne i proste. Tutaj jakieś kombinacje!!! Gra zawiera liczne błędy. Zawieszanie się dźwięku po wyjściu z menu. Obraz też mi się zawieszał. Wtedy trzeba wejść znów w menu i wyjść. Pomaga z obrazem ale z dźwiękiem nie!.
Edytowane przez Szymek85 dnia 28-09-2011 08:11

ajas
to coś odemnie :
Ja chyba jako pierwszy dostałem od nas kod oczywiście po wielu dosadnych textach w zgłoszeniu problemu wsparciu EA.
Specjalnie konsolę przytargałem do firmy aby zassać z planem że wrócę z już pobraną betą niestety okazało się że na kablu po którym siorbię normalnie xLive biega ale jak daję coś do pobrania to się wypierdala fok!!!!
Uruchamiam plan B Floyd siorbie dla mnie i ma możliwość odpalenia.

Tyle z mojego testowania - mam nadzieję że coś dziś posprawdzam...

co do problemów - pamiętajcie że to jest BETA czyli tak naprawdę nic nie jest pewne czy tak będzie to wyglądało na koniec ....
Same DICE pisało że beta potrzebna im była do sprawdzenia stres testów serwerów przy takiej skali i jednak się okazało że był jakiś babol na xBoxa z tym że ludziska nie mogli grać podobno poprawiali !!!!

co do grafiki i mechaniki i fizyki - właśnie się tego obawiałem aby nie była za bardzo uproszczona że niby za słaby sprzęt a tak naprawdę nie cieli ficzerów z BC2

a wychodzi że pewnie będą różne plansze jedne bardziej zbite typu CoD czyli np. to metro a inne w stylu BF jak Caspijan border gdzie teren będzie otwarty

Eager - napisz coś na temat różnić Alfy w którą brałeś udział a Bety !!!!
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home

DynamicKoska Pl
hmmmm czyli jak narazie wyszlo mi na dobre ze nie otrzymalem klucza heheh- ale panowie poczekajcie jak cala ekpia sciagnie tego BF no zobaczysz kamiepnia nie bedzie heheh - kurwa dlczego nie moga zrobic wyboru tak jakw Tekkenie ze gra sie z graczami z europy a nie z tymi zjebanymi burgerami ja pierdole - po dwo lenie gry na konsoli doszlem do wniosku ze kurwa awsze te ciule z ameryki spierdola rozgrywke jak kurwa nie siedza w pierdolonych domach po kontach to napierdalaj jebane tricki z chuj wie czym a prawda jest taka , ze kazdy wydawac gry liczy na pierdolana kase a nie liczy sie ze zdaniem graczy - polowa ludzi grajacych a ta gre nawet jej w rece nie powinni trzymac bo jest ona od jebanych 18 lat - i tak jest i bedzie zawsze jak nie jebani grajki to kurwa problemy z serwerami - i tak kurwa bedzie do zajebania

gg36987433
DynamicKoska Pl
I uwazam ze teraz to trzeba sie czymac planu jesli chodzi o trenningi jesli faktycznie bedzie chujnia jak tu pisza to trezba dalej trenowac na mapkach z BC2 aby tam spokojnie rozgrywac spary - bo widze ze to bedzie to samo jak z MW1 do MW2 .

AVE GTW

gg36987433
Mafiozo88
Hmm widzę że opinie straszne... jedynie Ajas jakoś uspokaja że to jest BETA i takie rzeczy na pewno zostaną poprawione...

Nie wiem jak u Was ale moje podejście będzie takie że nie ma możliwości żebym nie polubił tej gry Pfft chyba nawet jak będzie shit'em Pfft a nie będzie na pewno! Grin

Piszecie o takich szczegółach, bugach które chyba są normalne w BETACH...

Nie grałem jeszcze ale wydaje mi się że trzeba się po prostu przyzwyczaić tak jak w BC nie mogłem przeżyć jak się lata heli w porównaniu do BF2

Widzę że grafika na podobnym poziomie co BC2 - to mi wystarczy Pfft resztę muszę sam sprawdzić Smile
g.bf4stats.com/UbNNLzr4/ps4/Mafiozo88PL.png
g.bf3stats.com/360/ieBPolice2/Mafiozo88.png

_Zubitzu_
Dla mnie nie jest normalne, że na miesiąc przed premierą są takie podstawowe błędy jak wpadanie pod tekstury. To w ogóle dla mnei nei jest normalne robienei bety na niecały miesiąc przed premierą. Kiedy on to niby poprawią? Kilka razy zdarzyło mi się już, że po rzuceniu apteki nadal ją trzymałem w ręku. Poza tym powrót z apteki do broni to jakiś horror - za długo to trwa! Zdarzyło mi się też, że nie mogłem skorzystać z celownika - znaczy przybliżyć lewym trigerem. Jakiś bug i dupa. Dopiero jak zmieniłem broń na pistola i z powrodem na karabinek, to było już oka.

Kill cam jest taki sam jak w bc2.

A kampienie jest przepotężne zaprawdę powiadam wam. Może akurat taki serwer trafiłem.

I również ubolewam, że więcej jest z pieprzonego moha niż z bc2.

Aha raz mi się dźwięk tak przyciszył w grze, że ledwo co słyszałem. Smile
Edytowane przez _Zubitzu_ dnia 28-09-2011 10:01
g.bf3stats.com/360/3FLa01Pg/Zubitzu.png

EagerMarrow
Nie czytałem postów wyżej nie mam czasu ja jestem zawiedziony alfa na pc była lepsza niż to co teraz mamy. Grafika wg mnie gorsza niż BC2 te rozjeżdżające się tekstury porażka, błędy są różne ale takie które można poprawić i pewnie to poprawią. Z braku czasu grałem tylko rush OM i to bardzo mało, grywalność myślę że zostanie co najmniej na poziomie BC2. Jeżeli chodzi o fizykę to inaczej się gra niż BC2 poszli w inna stronę. To tyle nic więcej nie napiszę tak jak pisałem wyżej trochę jestem zawiedziony a już nie chce porównywać do PC chociaż będe miał okazje zagrać bo graficznie będzie przestrzeń kosmiczna
g.bf3stats.com/360/H4pfi0Bs/EagerMarrow.png

_Zubitzu_
Dla mnie to jest porażka. Mechaniki już nie zmienią a ta łudząco przypomina tą z moha = kamperzy jak zwykle mają najlepsze staty. Masakra. Odechciewa mi się w to grać. Jestem zawiedziony na maksa.

ajas
czy mi się wydaje że tam w tle jest jakaś muzyczka ????

to ostrzeliwanie wrogów na pałę i rozmywanie obrazu to dobry pomysł wreszcie wiadomo co to ostrzeliwanie pod osłonę

A i uświadomcie sobie jedno że to nie my jesteśmy Beta testerami w kwestii błędów pomniejszych textur animacji itp to już dawno wyłapali przecież oni mają działa testów i tam już dawno to złapali.

to co teraz się dzieje ma za cel :
- sprawdzić zainteresowanie - jest
- sprawdzić infrastrukturę czy udźwignie i wyłapać jakieś problemy które nie dało się wyłapać w labie - udało się im
- kwestia marketingowa - jak jest za frre i napisali że ta wersja nie pokazuje ostatecznej wersji to mają luzik możecie pisać że się pierdoli a oni napiszą ok ale to BETA więc ma prawo - się udało
Edytowane przez ajas dnia 28-09-2011 11:24

_Zubitzu_
Ajas nie zgodzę się z tym, bo teraz nie liczy się kto celniej tylko kto szybciej, aby tylko przeciwnik nic nie widział a potem jakoś będzie...

ajas
Zubi ale ta mechanika ma nadrabiać braki w zachowaniu w virtualnym świecie normalnie jak by świstało Ci nad głową to byś tak plackiem leżał jak kartka papieru i na pewno się nie wychylał a tu si strzelają koło nogi w murek i luzik bo co Ci zrobią najwyżej cię podniosą i podleczą a tak jak jesteś ostrzeliwany to zmniejszają ci szansę na rambo tylko kwestia skali tego efektu i mechaniki

to to samo było z BF2 jak wprowadzili że pociski przechodziły różnie przez obiekty no jak to to już się nie można było skampić za płotkiem z blachy falistej ano nie

ajas
i mi Floyd natrzepał punkciorów czoraj Wink i wybrał brzydala Wink

zalogujcie się na :
http://battlelog....efield.com
zakładka vehicles

i zobaczcie ile tam jest przewidziane sprzętu - ofokkkkkkkkkkkkk tak powiem

img819.imageshack.us/img819/2654/bf3beta.jpg
Edytowane przez ajas dnia 28-09-2011 12:07

_Zubitzu_
No faktycznie sporo tego Smile Nawet little bird będzie. Mam nadzieję, że będzie można tam wpakować 4 osoby na tych ławeczkach po bokach.

Floyd
ajas napisał(a):
i mi Floyd natrzepał punkciorów czoraj Wink i wybrał brzydala Wink

zalogujcie się na :
http://battlelog....efield.com
zakładka vehicles

i zobaczcie ile tam jest przewidziane sprzętu - ofokkkkkkkkkkkkk tak powiem

img819.imageshack.us/img819/2654/bf3beta.jpg

Chciałem wybrać dziewczynę, ale hm... Chwila moment przecież ja ledwo cokolwiek wybrałem, nie mam możliwości zmiany broni, a sam sposób zmiany jest hm... Głupi, dlaczego nie pozostawiono góra duł, tylko nacisnąć trzeba b a później jak cos masz to wybierasz?
card.psnprofiles.com/1/Floyd_LivePSX.png
---
g.bf1stats.com/qcOwhT5K/ps4/Floyd_LivePSX.png

Google+
google.com/+Kamil...
Facebook
facebook.com/floy...

Moje gry na PS4:
Battlefield 4 [ Sprzedany! ]

The Last of Us [ Ajas-a (u sąsiada) ]
Batman (obecnie u Marko)
Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration (od Ajasa)
Horizon 0 Down (od Ajasa)
Need for Speed Rivals (od Mafio)

Chciałbym:
Być lepszym człowiekiem.

www.floyd.boo.pl
ajas
a i zobaczcie na listę broni i sprzętu dla piechoty jest niezła i to co tygryski lubią najbardziej są : igła i stringer czyli heli i samoloty są nasze wreszcie tylko trzeb natrzepać 7000 punktów enginerem

Floyd
ajas napisał(a):
a i zobaczcie na listę broni i sprzętu dla piechoty jest niezła i to co tygryski lubią najbardziej są : igła i stringer czyli heli i samoloty są nasze wreszcie tylko trzeb natrzepać 7000 punktów enginerem

Phii jeden wieczór...

A właśnie AlQ miał się odezwać do mnie w sprawie koleżanek i co z nim? O.o
---

Google+
google.com/+Kamil...
Facebook
facebook.com/floy...

Moje gry na PS4:

Batman (obecnie u Marko)

Chciałbym:
Być lepszym człowiekiem.

www.floyd.boo.pl
_Zubitzu_
PitBull78q napisał(a):
A mozna spotowac?
Jak wyglada Core s jak HardCore?

Jak jest z zabijaniem? 2-3 kulki starcza czy pol magazynka?

Albo jestem ślepy albo w becie jest tylko normal dostepny i tylko rush na jednej mapie. Można spotować i raczej więcej trzeba wpakować kulek niż mniej.

Floyd
Ciekawe jest zaznaczanie ludzika, naciskając back, słychać takie pi pi pi pi, jednego udało mi się zaznaczyć tak ze miał nad głową żarówkę. Ale nie da się już tak po prostu to zaznaczyć.
---

Google+
google.com/+Kamil...
Facebook
facebook.com/floy...

Moje gry na PS4:

Batman (obecnie u Marko)

Chciałbym:
Być lepszym człowiekiem.

www.floyd.boo.pl
_Zubitzu_
To pi pi to chyba jak nikogo nie ma na celowniku. Mi się udało kilka razy zaznaczyć od razu przeciwnika.

Przejdź do forum: