Nawigacja
Skład
Ostatnio na forum
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 198
Najnowszy użytkownik: JoachimR7
Ostatnio Widziani
Nick: Szymek85
Dołączył/a: 22.03.11
10 tygodni
darkdvrpl Nick: darkdvrpl
Dołączył/a: 24.08.11
14 tygodni
Markorek1982 Nick: Markorek1982
Dołączył/a: 09.06.11
25 tygodni
05paw Nick: 05paw
Dołączył/a: 23.08.11
27 tygodni
Nick: test
Dołączył/a: 10.08.11
31 tygodni
Reklama
Facebook

Statystyki reklamowe
Countdown
Do premiery BF2042 zostało

Odliczamy 1...2....3... !!!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Markorek1982
[off] 29-08-2023 20:56
Na wspominki się człowiekowi zebrało. Pozdro wariaty. Ktoś tu jeszcze prócz szefostwa zagląda?

[A] ajas
[off] 19-04-2023 10:06
strona opłacona na kolejny rok

[A] MagikGT1980
[off] 21-01-2021 18:58
Dzięki Floyd i wzajemnie

Floyd
[off] 30-12-2020 12:33
Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Oby był dla Was lepszy niż poprzednie. Trzymajcie się tam w zdrowiu i radości.

[A] ajas
[off] 19-05-2020 19:51
101 lat Paweł

Ankieta
w jaką next gen tech idziesz

PS4
PS4
52% [13 głosów]

xBoxONE
xBoxONE
12% [3 głosów]

PS4+xBoxONE
PS4+xBoxONE
8% [2 głosów]

PS4+PC
PS4+PC
20% [5 głosów]

xBoxONE+PC
xBoxONE+PC
0% [0 głosów]

tylko PC
tylko PC
8% [2 głosów]

inne
inne
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 25
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11/10/2013 07:32

Archiwum ankiet
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Battlefield 3 Beta
PerdutoPl
Ja póki co wiele w betę nie pograłem, może z 20min, ale jestem zadowolony. Szczególnie czytając początkowe posty byłem pełen obaw, ale obawy odeszły w zapomnienie...
Myślę że BF3 będzie kolejną dobrą grą z serii Battlefield.
Ja czekam i kupię pre-ordera.
Nie jestem mega znawcą, ale jak mi się spodobał BCII i jak poszło MW2 z zapomnienie, tak teraz B3 będzie number one!
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo i tak nie wygrasz.
Taki, to najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

MagikGT1980
odszczekuje wszystko co złego powiedziałem o BF3 Smile Zakochałem sie Grin Dźwięk tak cudnie pieści moje małżowiny że prawie dostaję orgazmu za każdym naciśnięciem spustu Grin Sterowanie,no cóż,po krótkiej grzebaninie w czułości + grip do giwery i jest git.A i ten dźwięk Glocka Grin aaa to już mówiłem Smile Kurwa,kiedy będzie pełna wersja??????
Taka jest rola Magika,że się pojawia i znika

g.bf4stats.com/Signature/ps4/magikgt1980.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/magikgt1980.png

card.psnprofiles.com/1/magikgt1980.png

Jacek997
Na oficjalnej stronie DICE znalazłem info o pierwszym DLC... będzie to BUG-FIXER Grin za 12000 MS points Grin
g.bf3stats.com/360/Acidmusic15/Jacek997.png

www.abc-kulturystyki.pl
Floyd
Mafiozo88 napisał(a):
sorry za offtop ale dalej najlepszy i najtańszy zestaw do Xboxa aby mieć prawdziwe 5.1 to ten zestaw Logitech za tysiaka?

Z-5500? do tej gry... może Pfft (marzenia) chociaż na mój mały pokoik to nie wiem czy sobie czegoś nie uszkodzę hehe Grin

Offtop

Akurat mam takie =]

www.floyd.boo.pl
ajas
a wreszcie zaczaiłem o co chodzi z rym reconem i jego radyjkiem !!!!!

on ustawia mobilny respown - bardzo dobre posunięcie bo już jeden z zespoły nie będzie musiał kampić gdzieś tylko pot aby inni mogli się na niego zrespawnować w razie czego

da się to podnosić i przenosić

niestety ma to jeden zajebisty minus jak przeciwnicy wyczają gdzie jest ten respown to tam będą ten punkt obstawiać i jechać o tych co tam się odradzają ;/ ( ten rezpown się nie może bronić jak człowiek )
AjaS has left the building!!!!

Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz! - Józef Piłsudski

If I Die in a Combat Zone, Box Me Up and Ship Me Home

sherryf69
a działa to na tylko recona czy na całą drużynę, albo na cały team? ewidentnie z CoDa zapożyczone Pfft chociaż bajer dobry. odpowiednie opanowanie daje kapitalną przewagę zgranie użytkownikom.

sherryf69
Jacek997 napisał(a):
Na oficjalnej stronie DICE znalazłem info o pierwszym DLC... będzie to BUG-FIXER Grin za 12000 MS points Grin

płacąc 200 pln za preordera bugfixery za ms pointsy powinni sobie wsadzić w dupencje Pfft toż to Dice kutwa, nie treyarch *@#$! Smile zasrany kapitalizm Pfft

DynamicKoska Pl
@Szerryf69 dzial to na caly sklad - ja narazie smigam tylko mechanikiem lece na SCAR-L a nastepne mam drona do odblokowania wiec zobaczymy to co jest za zabawka - u mechanika jak narzie sa trzy wyrzutnie i prawdopodobnie dwie z nich sa do niszczenia pojazdow mechanicznych bo niestety nie da sie jebnac w budynek - jak narazie odblokowalem specjalizacje - sprint, flak, ulepszone mater wybu, i szybsze padniecie na glene aa i przedluzony magazynek - dzisiaj troszke pocisne to dociagne do 22 poziomu narazie mam 16 Smile))))000

gg36987433
_Zubitzu_
Mi tam by było szkoda czasu na wbijanei lvli, skoro i tak wszystko się skasuje.
g.bf3stats.com/360/3FLa01Pg/Zubitzu.png

StormierRufus01
niestety ma to jeden zajebisty minus jak przeciwnicy wyczają gdzie jest ten respown to tam będą ten punkt obstawiać i jechać o tych co tam się odradzają ;/ ( ten rezpown się nie może bronić jak człowiek )
--------------------------------------------------------------------------------

No Ja wczoraj właśnie się ustawiłem koło takiego respałnu.
Fajnie byłoGrin,ale nie chciałbym słyszeć tych co się tam respiliGrin
thetural.com/360/user_images/18de28e3ccd7b5f732b3d996f48a363e.png
img12.imageshack.us/img12/2545/8533abd5500.jpg

[url]http://thetural.com/360/user_images/63605248da8d8abcd5898bfeab7dc4a4.png[/url]
Armirion
ja narazie wytestowałem BF3 beta na PC i moje wrażenia są mieszane (grafika mnie nie powaliła jak z filmików) na moim sprzecie chodzi na minimalnych detalach i jak wyjde z metra na uliczke strasznie spadaja pewnie z 25-30 do15-20 fps spodziewałem się mniejszych trochę wymagań a wiecie może ,czy beta może jeszcze coś zrąbanego z wymaganiami jeżeli chodzi pc? czy jest szansa że full versja będzie działać lepiej?? poki co nowo kupiona karta nie jest taka mocna Grin ale za 200zł odpalił się bf to i tak niezle =] aaaa strasnzie mnie 1 rzecz drazni poki co ta mapka betowa w bf jest strasznie podobna do lokacji z crysisa 2! także pc wersja mnie nie powaliła =] wszytko skakuzuje na to , że nadal xboxa trzymać się będe dłużej bo tu jest prosta sprawa xbox bf3 każdy ma takie same fps i zacinki , przy jakiejs dużej akcji!! a na PC jakbym mial sie strzalac z typka m co ma full hd rozdziałke ultra tekstury na 30fps kontra ja i moja 1280x760 low Grin to wiadomo kto ma lepszą widoczność i płynnośc giery Pfft
Edytowane przez Armirion dnia 01-10-2011 20:56
g.bfbcs.com/4290/360_Armirion.png

Mafiozo88
Floyd napisał(a):
Mafiozo88 napisał(a):
sorry za offtop ale dalej najlepszy i najtańszy zestaw do Xboxa aby mieć prawdziwe 5.1 to ten zestaw Logitech za tysiaka?

Z-5500? do tej gry... może Pfft (marzenia) chociaż na mój mały pokoik to nie wiem czy sobie czegoś nie uszkodzę hehe Grin

Offtop

Akurat mam takie =]

TAK?? To opowiadaj jak się sprawują w grach?? w filmach może? Czuć to prawdziwe 5.1? a nie że ja mam np teraz 5.1 ale gra stereo...

Widziałem że teraz jest jakiś nowy model za ponad tysiąc...
g.bf4stats.com/UbNNLzr4/ps4/Mafiozo88PL.png
g.bf3stats.com/360/ieBPolice2/Mafiozo88.png

ajas
ale wczoraj była masakra - atak na serwery przez jakiś czas nie mogłem wbić nie było miejsca - potem wywalało zawieszał masakra

- apropo bety jak oni tam policzyli że odblokowanie wszystkiego ma trwać cały rok a tu w becie już kolesie takie poziomy odblokowali to coś słabo to widzę

PerdutoPl
ajas napisał(a):
- apropo bety jak oni tam policzyli że odblokowanie wszystkiego ma trwać cały rok a tu w becie już kolesie takie poziomy odblokowali to coś słabo to widzę

No nie wiem co Wy widzieliście, ale na pewno więcej ode mnie, bo póki co wiele czasu na bete nie miałem.
Jednak wczoraj wieczorem widziałem kolesia z 28lvl. Dużo jak na 4 dni grania...
Czy mi się tylko wydaje? Może w finalnej wersji nie będzie takiego eldorado, a tutaj wskakują poziomy szybciej? Tak mi się wydaje.
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo i tak nie wygrasz.
Taki, to najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

MagikGT1980
dzisiaj mnie pojechał nożem koleś z 44 lvl...ciekawe kiedy on to wbił...jakaś masakra
Taka jest rola Magika,że się pojawia i znika

g.bf4stats.com/Signature/ps4/magikgt1980.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/magikgt1980.png

card.psnprofiles.com/1/magikgt1980.png

Markorek1982
U takich "madafakierów" klocek nie stygnie! Siedzą 24h na dobę, jedzą,piją lulki palą i śpią jednym okiem! A później sie ma 44 lvl...Smile
"Od chwili tej aż do końca świata, w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem."

g.bf3stats.com/360/TxO-WK/Markorek1982.png
g.bf4stats.com/kpyZI4Gp/ps4/Marko82PL.png
g.bf1stats.com/HTWOoQLp/ps4/Marko82PL.png

ajas
he he he i gościu ma klaster z 3 konsol złożony jedna pada to jej zadanie przejmuje kolejna a w międzyczasie dostawca przywozi nową w zamian za tą spaloną !!!

nio dziś pograłem i wreszcie ludzie zaczęli grać jak trzeba ( parę razy mnie podnieśli nawet taki byłem w szoku że nie wiedziałem co jest grane )

ten radio becon v mobilny punkt respownu - dobra rzecz sporo jest z tym problemu w obsłudze ( mam nadzieję że w finale będzie działać poprawnie a ty jakiś czas straciłem na to bo mi się nie chciał ustawić a to że nie mogłem podnieść itp. ) ale się opłaca go gdzieś ustawić w okolicy punktów

kolejna sprawa o której ludzie zapomnieli a może nie wiedzą to spotowanie - wydawanie rozkazów ataku - działa to jak w BC tyle tylko że jak nie ma w nic wycelowane i się naciśnie to pojawia się lista graczy jak w MoH fajnie a jak coś jest na celowniku to albo oznacza gościa albo wydaje rozkaz ataku - wszystko punktowane dodatkowo oczywiście

Mafiozo88
Niemożliwe żeby tak to zostawili na pewno tak jest ze względu na BETĘ sprawdzenie jak najwięcej Wink
g.bf4stats.com/UbNNLzr4/ps4/Mafiozo88PL.png
g.bf3stats.com/360/ieBPolice2/Mafiozo88.png

Lord
Ajas w Bc2 jak dłuzej przytrzymasz to tez jest lista graczySmile
a jak wycelujesz w pojazd to krzyczysz zeby cie podwieżć jak w mechanika zeby naprawił itd.
img534.imageshack.us/img534/3664/avatar41261.jpg

falaomen
5.1 battlefield ma specjalne ustawienia na kino domowe poezja
We ride together We die together, WpB for life

Przejdź do forum: